Josje is verkozen tot Miss Proefdiervrij 2008 door de jury

Josje is verkozen door de jury tot Miss Proefdiervrij 2008. Naast de titel krijgt ze nog andere prijzen.
 
 

Miss Proefdiervrij 2008 met de jury

Josje

Josje is een jaar lang ambassadrice van de Vereniging Proefdiervrij en gaat mensen bewust maken van het feit dat veel producten nog op dieren worden getest.

 

De jury

De jury, bestaande uit Marijke Helwegen, couturier Marlon Borgschot, hoofdredacteur van Green2 Noelle van Eijk en directeur van Proefdiervrij Marja Zuidgeest, koos voor Josje uit een groep van 24 finalisten.

 

Andere prijzen

Naast het ambassadeurschap wint Josje een jaar lang proefdiervrije make-up. Verder ontvangt ze een nieuwe Fair Wear-outfit, een professionele fotoshoot mét proefdiervrije visagie en styling en krijgt zij, gekleed in een creatie van couturier Marlon Borgschot, een exclusieve plaats in zijn luxe brochure.

 

Proefdiervrij

Proefdiervrij is de grootste vereniging in Nederland die specifiek opkomt voor de belangen van proefdieren. In 2006 werden ruim 600.000 proefdieren gebruikt. De vereniging wil dierproeven vervangen door proefdiervrije technieken. Met originele, spraakmakende acties en voorlichting geeft Proefdiervrij een duidelijk signaal af aan politiek, bedrijfsleven, wetenschap en consumenten. 

Kijk voor meer informatie of het steunen van de vereniging Proefdiervrij op www.proefdiervrij.nl.

 

 

Bron: Proefdiervrij

 


vorige artikel volgende artikel


Reageren:
Reactie plaatsen op het artikel 'Josje is verkozen tot Miss Proefdiervrij 2008 door de jury'


Je ontvangt jouw reactie in een e-mail. Zodra je deze bevestigd wordt je reactie geplaatst.

Reacties:
Geen reacties geplaatst