Alles over het huiskonijn

Een huiskonijn leeft ‘vrij’ in huis en heeft geen hok. In het boek ‘Huiskonijn’ kun je alles over huiskonijnen lezen.
 
 

konijnJe konijn los laten lopen

Net als honden en katten kun je konijnen ‘loslopend’ in huis houden. In het boek ‘Huiskonijn’ gaat schrijver Rob Dekker in op het ‘hoe of wat’ van een huiskonijn.


Een konijn is zeer geschikt om vrij in huis te laten lopen. Konijnen zijn van nature zindelijk; ze doen hun behoefte het liefst op één plek. Het gebruik van een konijnen(katten)bak is ze snel aan te leren. Het huiskonijn is een sociaal dier en zal het gezelschap van gezinsleden en andere huisdieren opzoeken. In het boek staan honderden tips om het leven van het huiskonijn zo fijn en veilig mogelijk te maken.

 

Het boek 'Huiskonijn'

Alles over het konijn komt aan bod, bijvoorbeeld rassen, voeding, voortplanting, dierziekten en EHBO. Als je overweegt een huiskonijn te nemen, is dit boek zeker een goede start.


‘Huiskonijn’, geschreven door Rob Dekker, is een uitgave van Welzo Media Prod. bv en kost 17,95 euro.

 


vorige artikel volgende artikel


Reageren:
Reactie plaatsen op het artikel 'Alles over het huiskonijn'


Je ontvangt jouw reactie in een e-mail. Zodra je deze bevestigd wordt je reactie geplaatst.

Reacties:

deze reactie is niet OK! ingvild
24/04/2012 06:43
na 3 weken het konijn opgesloten te hebben in zijn hok,mag hij er sinds 2 weken uit.in het begin ging dat prima,nu vinden we echter al vaker ontlasting dus ook urine.wie heeft er een tip