Ook voor konijnenliefhebbers veel informatie op Animal Event!

Ook voor liefhebbers van konijnen is er weer veel te zien op het Animal Event in Safaripark Beekse Bergen.
 
 

Meisje met een konijnKonijnen op het Animal Event

Ben jij een echte konijnenliefhebber en wil jij meer leren over jouw favoriete huisdier? Zorg dan dat je aanwezig bent tijdens Animal Event op 16, 17 en 18 april in Safaripark Beekse Bergen te Hilvarenbeek. Voor jou als konijnenliefhebber is Groenhorst College/ PTC+ SmallWorld ‘the place to be’. Bunnybunch en Stichting Konijnenbelangen laten zien hoe je konijnen het beste kunt houden en welke mogelijkheden er zijn op voedingsgebied.

 

Natuurlijk zijn er nog veel meer kleine huisdieren te zien in Groenhorst College/PTC+ SmallWorld. Stichting de Fret is dit jaar voor het eerst aanwezig met informatie over het houden van fretten. Daarnaast geeft Rat ’n Roll je alle informatie over ratten. Aviornis International Nederland verzorgd een indrukwekkende presentatie met watervogels. Heb je interesse in reptielen? Dan kun je terecht bij Stichting Herpetofauna.

 

Papegaaien zijn enorm leuke en slimme dieren. Als je goed zoekt in de ‘jungle stand’ van Stichting Papegaai, dan zie je de mooiste papegaaien. De enthousiaste medewerkers van de Stichting laten de dieren ook van dichtbij zien en vertellen je wat er allemaal komt kijken bij de verzorging van zo’n prachtige vogel.

 

Neem je ook nog iets lekkers mee naar huis voor je knager? Hiervoor kun je terecht in de stand van Supreme Petfoods.

 

Andere dieren op het Animal Event

Ook aan andere dieren wordt aandacht besteed op Animal Event. Royal Canin CatPlaza is de plaats waar raskatten in de schijnwerpers worden gezet. In Eukanuba DogCity staat alles in het teken van honden. In de Hart voor Dieren Piste vinden de hele dag clinics en demonstraties plaats door verschillende toppers. In WildLife verzorgt Birds@Work spectaculaire roofvogelshows en kun je de allermooiste roofvogels van dichtbij bekijken. FNRS HorsePlanet maakt Animal Event compleet. In de ROS-piste zie je de internationale grand-prix amazone Imke Schellekens Bartels aan het werk met een van haar toppaarden. Tevens kun je zowel het grootste als het kleinste paardenras van Nederland bewonderen.

 

Heb je nog tijd over? Loop dan de wandelsafari op en maak kennis met de Afrikaanse wilde dieren in Safaripark Beekse Bergen. Na een heerlijke wandeling stap je in de Safaribus, waarin de gids je bij alle dieren die je tegenkomt leuke weetjes verteld.

 

Animal Event vindt plaats op 16, 17 en 18 april in Safaripark Beekse Bergen. Klik hier voor meer informatie en het bestellen van entreekaarten.

 


volgende artikel


Reageren:
Reactie plaatsen op het artikel 'Ook voor konijnenliefhebbers veel informatie op Animal Event!'


Je ontvangt jouw reactie in een e-mail. Zodra je deze bevestigd wordt je reactie geplaatst.

Reacties:
Geen reacties geplaatst