Geen Jumping Antwerpen

Jumping Antwerpen gaat dit jaar niet door.
 
 

PaardenIn samenspraak met de partners en sponsors heeft het bestuur van Jumping Antwerpen besloten het evenement dit jaar niet te houden. Het evenement stond gepland voor 21 tot en met 24 april. Volgend jaar zal er wel een Jumping Antwerpen zijn, in het laatste weekend van april.

 

„Dit jaar valt onze jumping toevallig samen met het paasweekend en die data blijken onverzoenbaar voor onze businesspartners en hoofdsponsors, die uit ervaring weten dat het paasweekend vooral een familieweekend is. De respons van de vorige jaren zouden we daarom dit jaar niet kunnen evenaren”, verklaart het bestuur in een persbericht.
Het zou de vierde editie zijn van Jumping Antwerpen. Vorig jaar was het concours een groot succes. Er deden 350 paarden mee en het prijzengeld bedroeg in totaal 245.000 euro.


vorige artikel volgende artikel


Reageren:
Reactie plaatsen op het artikel 'Geen Jumping Antwerpen'


Je ontvangt jouw reactie in een e-mail. Zodra je deze bevestigd wordt je reactie geplaatst.

Reacties:
Geen reacties geplaatst